Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

SEMİNERLER

UZMAN KONUŞMACILAR EDUCATURK'TE

Educaturk etkinliklerinde iki gün boyunca rehberlik ve kariyer odaklı birçok seminer de düzenlenecek. Uzman katılımcılar gençlere üniversite seçmenin, bölüm seçmenin, hatta il seçmenin püf noktalarını,  artı ve eksilerini, bunun kariyerlerine yansımalarını anlatacak.


Gri Koç, Öğrencilerle buluşuyor!

Yıllardır ülkenin her yerinde ve sosyal medyada motivasyon seminerleri yapan, Profesyonel bir Koç’tur. 2013 yılından bu yana on binlerce kişiye motivasyon semineri veren Gri Koçluk, 2015’ten bu yana tüm deneyimini ve tecrübesini GRİ HAFIZA ile bir araya getirdi. GRİ HAFIZA olarak amacı: Motivasyon ve Hafıza Tekniklerini zirvede kullanmak ve kullandırtmaktır. 

“SEN HİÇ YÜRÜYEN MERDİVENDE KOŞTUN MU ? ”

Grikoç Gökhan MÜFTÜOĞLU, Educaturk Yüksek Öğretim Günleri boyunca Öğrencilerin içinde bulunduğu bilinmezliği, erteleme psikolojisinin zararlarını, bir an önce başlamazsa neler kaybedeceğini, başlarsa neler kazanacağını keyifli bir anlatımla paylaşacak ve gerçekleştireceği seminerlerde özellikle öğrencilerin ‘’çalışmam gerektiğini biliyorum ama..’’ ile başlayan cümlelerini yok etmeyi hedefleyecek.

GRİKOÇ, Seminer içinde öğrencilerin duydukları başarı hikayeleri ve katıldıkları uygulamalarla, onları hiç sıkılmadan harika bir yolculuğa çıkartacak.


Daha bir çok Değerli Konuşmacımız ile Educaturk etkinliklerinde buluşabilirsiniz.
Seminer Programlarını takip etmek için aşağıdaki linklerden Educatuk Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin...Apple telefonunuza indirmek için tıklayın!

Android telefonunuza indirmek için tıklayın!