Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

YARIŞMA/KAMPANYA KOŞULLARI

Educaturk Mobil Aplikasyonu “Yükle Doldur Kazan” ve “Bilgi Yarışması”
yarışma/kampanya koşulları

 

-        Educaturk Mobil Aplikasyonunu yükleyen ve Yükle, Doldur, Kazan sekmesinde bulunan anketi eksiksiz olarak dolduran her 1000. Kişi Samsung Galaxy G532 model akıllı telefon ve her 50. Kişi İstanbul Sealife giriş bileti yada sinema biletine hak kazanacaktır.

-        Educaturk Üniversite Tercih Fuarı’nın her gününde Educaturk Mobil Aplikasyonu üzerinden yeni bir bilgi yarışması yapılacaktır. Her gün saat  16:00’de kazanan ilan edilecek ve her günün en yüksek puan alan üyesine 1 adet Samsung Galaxy G532 hediye edilecektir. Hediyeler fuar alanında teslim edilecektir.

 

-        Yukarıda listelenmiş hediyeleri kazanmak için aşağıdaki belirtilen şartlar geçerlidir. Boyut Fuarcılık, yarışma/kampanya kural ve katılım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

1.     Bulunduğunuz mecranın üyelik şartlarını kabul etmek ve uygun davranmak

2.     Üyelik için doğru bilgileri vermiş olmak, yarışma/kampanya sonuna kadar üyeliği iptal etmemiş olmak

3.     Hileli ve aldatıcı hareketlerde bulunmamış olmak ve sahte üyelikler oluşturmamak

4.     Her üye, yarışma/kampanya süresince en fazla bir hediye kazanabilir. yarışma/kampanya dahilinde aynı veya farklı üyelik adı altında birden fazla hediye kazandığı tespit edilen üyenin tüm hediyeleri iptal edilerek bir sonraki sıradaki üyeye devredilir.

5.     Hediyeye hak kazananlar Educaturk Mobil Aplikasyonu üzerinden kişiye özel mesaj ile bildirilecektir.

6.     Bu yarışma/kampanya Educaturk Üniversite Tercih Fuarı’nın son günü 23 Temmuz 2017 saat 18:00’e kadar devam edecektir. Hediyeye hak kazananlar 21 Temmuz 2017 itibari ile duyurulmaya başlanacak ve yarışma/kampanya bitimine kadar devam edecektir.

7.     Hediyeye hak kazanmak için üyelerin 2017 YGS veya LYS sonuç belgesi ve nüfus cüzdanını ibraz etmesi gerekmektedir.

8. Samsung Galaxy G532 kazanan üyelerin, Educaturk Üniversite Tercih Fuarı alanına gelerek hediyesini en geç 23 Temmuz 2017 saat 16:30’da teslim alması gerekmektedir. Aksi durumda hediye iptal edilerek başka bir üyeye devredilebilir.