GENİŞ KİTLELER BİR TIK UZAĞINIZDA

HAKKIMIZDA

Tercih ettiğiniz ortağınız...

secil_fida Seçil Fida
Şirket ortağı
orcun_fida Orçun Fida
Şirket ortağı
Bir işin nasıl yapıldığı, ortaya çıkan sonuç kadar önemlidir...
Boyut'a göre yaratıcılık sıra dışı bir iş değildir. Yaratıcılık, sonuç veren özgün fikirlerin hayata geçirilmesidir. Boyut, müşterilerine daima işlerini olumlu yönde etkileyen projeler sunar.
"Kutunun dışı" sıklıkla duyduğumuz bir ifade haline gelmiştir. Ama kutunun sınırlarını belirleyenler kimlerdir? Kutunun dışında düşünebilmek için öncelikle kutuyu müşterimizin bakış açısından görmemiz gereklidir. Olay sadece bizim neler söylediğimiz değil, müşterimizin ne duymak istediğidir.

Şirketlerimiz; Turizm Bakanlığına bağlı, Türsab üyesi Boyut Turizm Ltd. Şti. (Costa Tour A Sınıfı Seyahat Acentası / belge no: 3698 - 1997 yılı) ve Sanayi Bakanlığına ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Boyut Fuarcılık Ltd. Şti. (belge no: Y-396 2023 yılı) olarak 2 firmadan oluşmaktadır.

Turizm başlığı altında her türlü hizmeti sunma yetkisine sahip A sınıfı seyahat acentamız bugüne kadar yüzlerce organizasyona imza atarak, bayi, motivasyon, eğitim, lansman toplantılarından sempozyum ve kongrelere kadar birçok ulusal ve uluslararası organizasyona imza atmıştır.

Kurulduğu 2003 yılından bugüne kadar geçen sürede 100'den fazla fuar ve etkinliğe imza atan Boyut Fuarcılık'ın bünyesinde Türkiye'nin en büyük eğitim fuarı olan Educaturk yer almaktadır. 

Boyut Fuarcılık ayrıca bünyesinde tüm eğitim sektörüne hitap eden Educashow Eğitim Gereçleri ve Teknolojileri Fuarı ile Türkiye'nin en renkli Anne, Bebek, Çocuk fuarı olan "İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı"nı barındırmaktadır.

Yurtiçinde düzenlediğimiz fuarlara ilave olarak yurtdışındaki önemli eğitim fuarlarıyla da işbirlikleri gerçekleştirilmekte ve yurtdışındaki bu önemli fuarlara firmalarımız ile katılım sağlamaktayız.