Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

Üniversite Tercih Fuarı

EDUCATURK KALİTESİ İLE ÜNİVERSİTE TERCİH FUARI!

2017 Üniversite Tercih Döneminde 21-23 Temmuz 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de gerçekleştirilecek olan Educaturk Üniversite Tercih Fuarı, üniversiteler ile öğrencileri aynı çatı altında buluşturacak ve 12 yıllık eğitim fuarcılığı deneyimi ile fark yaratarak en iyi tercihlere giden yolda değerli öğrencilerimize ışık tutacak!

Kurulduğu 2004 yılından bu yana eğitimi destekleyici pek çok proje geliştirip hayata geçiren Educaturk, İstanbul’da ise iki farklı yükseköğretim organizasyonu ile gençlerin karşısına çıkıyor. İlki, İstanbul Educaturk olan organizasyon, 12-13 Aralık 2016 tarihlerinde öğrencilerimizin ve üniversitelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Diğeri ise İstanbul Üniversite Tercih Fuarı adı altında 21-23 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenecek. Her iki organizasyon için belirlenen adres ise aynı: İstanbul Kongre Merkezi.

Educaturk Mobil Uygulama: Öğrenciye en yakın tercih danışmanı

Educaturk İstanbul Üniversite Tercih Fuarı; 2005 yılından bu yana iki milyon, 2016-2017 öğrenim yılında ise iki yüz bine yakın öğrenci ile üniversitelerimizi buluşturdu. 24 farklı şehirde gerçekleşen etkinliklerimiz sayesinde ulaştığımız öğrencilerimize, 2017 tercih döneminde de rehberlik edecek olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl ilk kez yayınına başladığımız Educaturk Mobil Uygulama sayesinde, 24 farklı şehirdeki lise son sınıf öğrenciler ile katılımcı üniversitelerimiz aynı platformda buluşacak.  Öğrenciler, Educaturk Mobil Uygulama sayesinde merak ettikleri her şeyi üniversite yetkililerine sorabilecek ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilecek. Aynı zamanda, yapılacak etkinlikler ve yarışmalarla hediyeler kazanabilecek.

Son karar Educaturk ‘te verilecek!

Educaturk İstanbul Üniversite Tercih Fuarı’nı ziyaret eden öğrencilerimiz bir çok Etkinlik, Seminer-Söyleşi, Kariyer Buluşması ile en çok ihtiyaç duydukları zamanda Eğitim Profesyoneli ve Akademisyen ile Sektör Uzmanlarını yanında bulabilecek.

Gri Koç, yüzbinlerce takipçisiyle ilk kez Educaturk ’te bir araya geldi. Educaturk ‘ün ayrıcalıklı öğrencileri, bir çok farklı şehirde onlarca seminerde Gri Koç’tan motivasyon tavsiyeleri aldı, seminerlerine katıldı. Büyük buluşma, Educaturk İstanbul Üniversite Tercih Fuarı’nda tekrar gerçekleşecek, Gri Koç; yıl boyunca iletişimde olduğu takipçilerine, bu kez üniversite ve meslek tercihleri hakkında tavsiyeler verecek.

Aileler ve öğrenciler,  sektöre yön veren öncü kurum ve kuruluşların temsilcilerinden kariyer tavsiyeleri alabilecek, bağımsız rehberlik uzmanlarından oluşturulan Tercih Danışma Merkezi sayesinde son kararlarını şekillendirebilecek, akademisyenlerle bir araya gelerek, seminerlerine katılabilecekler.