Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

HAKKIMIZDA

13 yılda toplam 157 etkinlik


Educaturk Hakkında 

Doğru ve kaliteli eğitimi arayan öğrencilerimiz ile eğitim kurumlarımızı bir araya getirme hedefiyle yola çıkan Boyut Group'un 2005 yılında başlayan Educaturk yolculuğu geçen 13 yılda büyüyerek devam ediyor. 2005 yılında sadece bir ilde başlayan Educaturk, gücünü katılımcı ve ziyaretçilerinden alarak, bugün geldiği noktada 23 şehrimizde gerçekleştirilmekle birlikte, eğitim sektörünü domine eden rakipsiz bir etkinliktir.

Educaturk etkinliklerinde öğrenci ve velilerimiz, eğitim kurumları ve seçmek istedikleri bölümler hakkında eğitim görevlileri ve uzmanlara istedikleri tüm soruları sorarak cevaplarına ulaşabilmekte ayrıca eğitim kurumlarımızı yakından tanıyabilmektedirler.
En yakın Educaturk'te görüşmek üzere...

Boyut Group Hakkında

2002 yılından bu yana faaliyette olan Boyut Group, Boyut Turizm ve Boyut Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır. Ulusal ve uluslararası fuar, kongre ve toplantı organizasyonlarından oluşmak üzere her yıl onlarca etkinlik gerçekleştirmektedir.

Ev sahipliği yaptığı uluslararası organizasyonlardan bazıları EAIE İstanbul, QS TopMBA, ACI Europe, EURIE, Snackex, FESPA Eurasia’dır. Yanı sıra yurt dışında yapılan uluslararası fuarlara ülke katılımları gerçekleştirmektedir.

Ulusal organizasyonlar kapsamında kendi fuar markalarına yönelik organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Educaturk, Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı ve İBS Anne Bebek ve Çocuk Fuarı, Boyut Group fuar markalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde edindiği tecrübeyi arttırmak ve derinleştirmek için almış olduğu distribütörlükler kapsamında, Sensavis Visual Learning Tool ve Speed Stacks markaları yer almaktadır.


Sevgi ve saygılarımızla,
Boyut Group Ekibi